Professionaalne Sõidukoolitus Kõigile: Ohutuse ja Enesekindluse Tagamine

Meie autokool pakub professionaalset sõidukoolitust kõigil tasemetel. Kogenud instruktorid, kaasaegsed autod ja individuaalne lähenemine aitavad teil saada turvaliseks ja enesekindlaks juhiks.

2024. AASTAL SAAB MEIE AUTOKOOL 18-AASTASEKS

18 aastat NÕMMEL ja 4500 lõpetajat!

Autokool Viktorija asutati 2006. aastal ja seda loetakse üheks paremaks autokooliks Tallinnas. Autokool tagab A ja B kategooria juhtide väljaõpetamisel parima kvaliteedi ja koolil on olemas Eesti Haridusministeeriumi väljastatud koolitusload.

Tulevikku Investeerimine Viktorija Autokooliga

Viktorija autokool pakub etapiviisilist tasumist. Meie tiim on uhke selle üle, et üle poole meie õpilastest tulevad meile sugulaste, tuttavate ja sõprade soovitusel, kes on siin juba õppinud või õpivad praegu. Usume, et see on meie lahke teeninduse ja instruktorite asjatundlikkuse tulemus. Liitu meiega ja koge professionaalset õpet ning sõbralikku keskkonda!

Eduka Tee Algus

Üle 4500 Õpilase On Meie Koolis Lõpetanud!

Õpilased

Oleme uhked oma õpilaste saavutuste üle – 95% neist sooritab eksami esimesel katsel.

Instruktorid

Meil töötab üle 10 kogenud instruktori, kes inspireerivad ja õpetavad igat õpilast personaalselt.

Õpilaste Rahulolu

Oleme uhked, et 98% meie õpilastest on täiesti rahul meie õpetamise kvaliteedi ja toetusega, mida pakume.

Lihtne Juurdepääs Viktorija Autokoolile Nõmme Südames!

Asume Nõmme keskuses, aadressil Jaama 1a (Selveri ABC vastas). Autokooli pääseb hõlpsasti kogu linnast: bussidega 36, 23, 10, 27, 33, 45  ja rongiga (Nõmme peatus).

Viktorija Autokool Nõmme: Kvaliteet, Toetus ja Individuaalne Lähenemine.

Igor Nagorskii

Top sõiduõpetaja

Meie autokoolis õppimine on põnev! Professionaalsed instruktorid ja uuenduslikud meetodid.

Maksim Fedorenko

Instruktor

Minu tütar sai enesekindlaks juhiks tänu Viktorija Autokool Nõmmele. Imelised tulemused!

Stanislav Zigadlo

Instrultor

Meie autokoolis õppimine on huvitav! Professionaalsed instruktorid ja uuenduslikud meetodid.

Ivan Skorobogatov

Instruktor

Alusta Oma Edukat Teekonda Viktorija Autokool Nõmmes!

Liitu Viktorija Autokool Nõmmega ja saa professionaalne sõidukoolitus kaasaegsete autode ja kogenud instruktorite abil. Muutu enesekindlaks juhiks tänu individuaalsele lähenemisele ja toetusele. Registreeru kohe ja alusta põnevat teekonda meisterlikkuse ja ohutuse poole teel!